Bizlere mobil uygulamalarımzdan indirerek ulaşabilirsiniz

s

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
youremail@yourdomain.com
+88 (0) 101 0000 000

FEYZA ŞENYURT PAYWOOW ELEKTRONİK ŞİRKETİ ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

Ön Bilgilendirme Formu, PayWoow Uygulaması üzerinden vermekte olduğunuz sipariş için yapacağınız Mesafeli Satış Sözleşmesi (Sözleşme) öncesinde bilgi amaçlı olarak tarafınıza sunulmaktadır.

 

 

SATICI BİLGİLERİ

Ünvan: PayWoow Elektronik Feyza Şenyurt ( PayWoow)

Zuhal Çad. Ritim İstanbul Avm A5 Ticari Blok No:185 

Telefon: +90 (553) 167 88 03

E-posta: info@paywoow.com 

Vergi No: 8260808954

ÜRETİCİ BİLGİLERİ

Ünvan:  BİGO TECHNOLOGY PTE. LTD

30 Pasir Panjang Road 15- 31A , Mapletree Business City Singapure , 117440

Telefon: +90 (532) 135 3993

E-posta: info@bigo.tv

MÜŞTERİ BİLGİLERİ

Teslim edilecek kişi: Müşteri Adı

Teslimat Adresi:  Müşteri Adresi

Telefon: Müşteri İletişim numarası

E-posta: Müşteri e-posta adresi

FATURA BİLGİLERİ

Adı/Soyadı/Unvanı: 

Adres: 

Telefon: +

E-posta:  


TANIMLAR

Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin yorumlanmasında aşağıdaki ifadeler, burada atfedilen anlamları taşımaktadır.

PayWoow Elektronik Feyza Şenyurt ( PayWoow)

Uygulama: PayWoow ait mobil ve diğer internet bağlantısı olan cihazlarda kullanılabilen PayWoow in müşterilerine sunduğu ürünlerin/hizmetlerin sipariş edilebildiği tüm fikri ve sınai hakları PayWoow ait olan uygulama.

Müşteri: Uygulama üzerinden dijital ürün veya hizmetlere ilişkin sipariş talebi oluşturan kişi.

Taraf(lar): Müşteri ve/veya PayWoow

Sözleşme: Taraflar arasında bu Form’da yer alan bilgiler uyarınca kurulan mesafeli satış sözleşmesi.

Ürün: PayWoow’ hizmet verdiği bölgelerde, Uygulama’da yer alan seçenekler arasından, Müşteri tarafından seçilen ve PayWoow tarafından, Müşteri’ye sunulan hizmet veya dijital ürün.

ÖDEME

Ürün satış fiyatı, ürünü toptan satın aldığımız platformu belirlediği fiyat aralığında satışını yapmak zorunluluğunuzdayız PayWoow. Aracı Ödeme Kanalıdır. Bu sistemin amacı üretici firmanın mali zarara uğramaması için geri çekimi önleme amaçlıdır. Ödeme seçenekleri Online ödeme ; kredi kartı banka kartı, havale yolu ile tek çekimdir.

TESLİMAT

Satın Alma gerçekleştikten sonra dijital ürünün bayiliğini distribütorlüğünü aldığımız plartformdan müşterilerin aldığı ürünleri  o uygulamada ki ID’lerini girerek hesaplarına tanımlanmaktadır. 

Geri Çekim işlemlerini önlemek amacı ile geliştirdiğimiz sistemde müşterilerin giriş yaparken face id  touch id özelliklerini kullanılmıştır. Her ödeme işlemleri gerçekleştirilirken yüksek tutarlarda bu işlemi ben yapmadım itiraz hakkına sahip olmaması için müşterilerden banka güvenlikleri gibi elektronik imzalarını talep etmektedir. Müşteri hesabını ilk oluşturduğunda imzasını ve kimliğini onaylatarak işlemleri yapabilmektedir. Bu yüzden imzası sipariş işleminde otomatik hayalet olarak sipariş işleminde gelmektedir, kullanıcı aynı imzayı atarak ilerlemelidir. Yönetim Panelinde distribütor her siparişi incelemektedir.

CAYMA HAKKI BULUNMAYAN ÜRÜN VE HİZMETLER

Dijital ürünler tek seferli kullanımlıktır iade edilemez.

Ayrıca, aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkı kullanılamaz:

Tüketicinin cayma hakkı bulunmayan ürünler şöyle:

  • Kopyalanması mümkün olan  ürünlerin (yazılım DVD vb) ses veya görüntü kayıtları (DVD CV ve kaset  vb) basılı ürünler ( kitap , dergi vb) yazılım programları ve saf malzemeler
  • Kişiye özel olarak üretilen veya özel hale getirilen ürünler
  • Mayo, iç çamaşırı veya kozmetik gibi hijyenik açıdan hassas ürünler
  • DVD ve CD gibi çoğaltılabilecek ürünler
  • Kitap ve dergi gibi basılı ürünler
  • Yazılım programları
  • Son kullanma tarihine sahip, çabuk bozulma riski taşıyan ürünler
  • Mücevherat
  • Uçak biletleri, tur ve otel hizmetleri

Dijital ürünleri tesliminde ki tüm detayları veri tabanımızda ve anlaşmalı olduğumuz firmaların veri tabanlarında tutulmaktadır ve müşteriye faturası kesilmektedir

İLETİŞİM

Siparişe ilişkin tüm sorular için müşteri hizmetleri ile +90 (553) 167 88 03 numaralı telefon veya support@paywoow.com  e-posta adresi ile irtibata geçilebilir.

YETKİLİ YARGILAMA MAKAMLARI

Taraflar, Sözleşme’den doğan ihtilaflarda mevzuat çerçevesinde belirlenen parasal sınırlar dahilinde Müşteri ve PayWoow’un kayıtlı adresinin bulunduğu yerdeki tüketici hakem heyetlerinin, parasal sınırları aşan uyuşmazlıklarda Müşteri’nin ve PayWoow’un bulunduğu yerdeki tüketici mahkemelerinin yetkili olacağını kabul etmiştir.

DİĞER HUSUSLAR

Ön Bilgilendirme Formu ve Sözleşme, Uygulama üzerinden kabul edilmesi üzerine, Uygulama’ya kayıt olurken iletilen e-posta adresine gönderilir. Bu belgelere Uygulama üzerinden her zaman erişilebilir. Siparişe ilişkin tüm kayıtlar, ilgili yasalar çerçevesinde 10 (on) yıl süre ile PayWoow’un ve Anlaşamlı çalıştığı tüm uygulamaların siparişleri kayıtlarında saklanacaktır.

Müşteri, onayı halinde Sözleşme’nin ayrılmaz bir parçasını oluşturacak bu Form ile, satışa konu Ürün’ün temel özellik-nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat işlemleri, iade ve cayma hakkı ile iletişim dahil tüm hususlarda bilgilendirilmiş bulunmaktadır.

Bu Form’daki tüm hususlar Müşteri’nin Uygulama üzerinden elektronik olarak onayladığı an itibariyle geçerli olup, Sözleşme ile birlikte bağlayıcı olarak uygulanır.

SORUMLULUK

PayWoow’un Ön Bilgilendirme Formu ve Sözleşme’de yer alan yükümlülüklerinin Mücbir Sebep Halleri veya objektif olarak kendi kusurundan kaynaklanmayan diğer nedenlerle yerine getirilememesi durumunda hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır

YETKİLİ YARGILAMA MAKAMLARI

Taraflar, Sözleşme’den doğan ihtilaflarda mevzuat çerçevesinde belirlenen parasal sınırlar dahilinde Müşteri ve PayWoow’un kayıtlı adresinin bulunduğu yerdeki Tüketici Hakem Heyetlerinin, parasal sınırları aşan uyuşmazlıklarda Müşteri’nin ve  PayWoow’un bulunduğu yerdeki Tüketici Mahkemelerinin yetkili olacağını kabul etmiştir.

DELİL SÖZLEŞMESİ

Müşteri, Sözleşme’den doğabilecek her türlü ihtilafta PayWoow’un resmi defter ve ticari kayıtlarıyla, veritabanında ve sunucularında tuttuğu elektronik bilgilerin, bilgisayar ve ses kayıtlarının, delil teşkil edeceğini, bu maddenin Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nun 193. maddesi anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul eder.

YÜRÜRLÜK

Müşteri’nin Uygulama’da “Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni okudum ve kabul ediyorum” seçeneğini onaylaması ile Form ve Sözleşme’nin tüm koşulları derhal yürürlüğe girer