Bizlere mobil uygulamalarımzdan indirerek ulaşabilirsiniz

s

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
youremail@yourdomain.com
+88 (0) 101 0000 000

Telif Hakkı Politikası

Paywoow Elektronik Ticaret Ltd. Şti. (“Paywoow”) başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyar ve sizden de aynısını yapmanızı bekleriz.

Bu Telif Hakkı Politikası , bir üçüncü şahsın sahip olduğu veya onlar tarafından kontrol edilen telif hakkıyla korunan materyallerle ilgili ihlal iddialarını ele almak için www.paywoow.com web sitesi ve Paywoow mobil uygulaması (“Platformlar”) için geçerlidir.

Telif hakkı ihlali

Paywoow’un Mesafeli Satış Sözleşmesi, Yayıncı Sözleşmesi ve Kullanıcı Sözleşmesi, Gizlilik Sözleşmesi (“Paywoow’un Platform Kuralları”), arayüz , amaç ,kullanılırlığı yayınlanmasına veya yazdırılmasına izin vermez. Paywoow’un Yayıncı Sözleşmesi uyarınca, her kullanıcı Platformlara yüklediği veya canlı yayınladığı içeriğin sahibi olduğundan veya bu içerikle ilgili gerekli izinlere sahip olduğundan emin olmakla sorumludur. Başkalarına ait telif hakkıyla korunan içeriğin uygun izin veya yasal olarak geçerli bir sebep olmaksızın kullanılması, Paywoow’un Platform Kurallarının ihlaline yol açabilir.

Bununla birlikte, telif hakkıyla korunan içeriğin tüm yetkisiz kullanımları ihlal anlamına gelmez. Birçok ülkenin telif hakkı yasaları, telif hakkıyla korunan içeriğin belirli koşullar altında izinsiz kullanımına izin veren telif hakkı ihlali istisnalarını tanır, örneğin:

• Türkiye  Kültür Bakanlığı Telif Hakları Kanunu’nun

 

Bir platform sağlayıcı olarak Paywoow’un sınırlı yasal dokunulmazlığı

Paywoow Telif Hakkı Yasası 2022 (“KTB”), Ağ Hizmeti Sağlayıcıları için yükümlülüklere karşı sınırlı yasal muafiyet sağlar. KTB ‘nın 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 13 üncü maddesi ve Fikir ve Sanat Eserlerinin Kayıt ve Tescili Hakkında Yönetmelik uyarınca gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle, herhangi bir telif hakkı ihlali durumunda, Paywoow’nun KTB ve yan mevzuatı tarafından getirilen belirli koşullara uyması durumunda Paywoow, KTB kapsamında sorumlu olmayacaktır.

Marka Tescil Sorgulama : Paywoow