Bizlere mobil uygulamalarımzdan indirerek ulaşabilirsiniz

s

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
youremail@yourdomain.com
+88 (0) 101 0000 000

Vip Satış Sözleşmesi

VIP Hizmet Sözleşmesi

VIP hizmetimizi kullanmaya hoş geldiniz (bundan böyle “Hizmet” olarak anılacaktır). Hizmetimizi kullanmadan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatlice okuyun. Hizmetimize abone olarak, aşağıdaki şartlar ve koşullara bağlı kalmayı kabul edersiniz,

1. Hizmet Açıklaması

1.1 Hizmet, otomatik olarak yinelenen aylık abonelik olabilir. Hizmeti PAYWOOW üzerinden satın aldıktan sonra, satın alma işleminizi ilgili ödeme sağlayıcısı ve ödeme yönteminiz (ister kartınız, ister Google Play veya iTunes gibi bir üçüncü taraf hesabınız olsun) (“Ödeme Yönteminiz”) ile onaylamanız istenecektir. ”), uygulama içi satın alma için Hizmet için size gösterilen fiyatların yanı sıra ödemelerinize uygulanabilecek satış veya benzeri vergiler üzerinden ücretlendirilecektir.

1.2 Abonelikler, siz aboneliği sonlandırana veya iptal edene kadar otomatik olarak yenilenir. İlk abonelik taahhüt döneminden sonra ve sonraki herhangi bir abonelik döneminden sonra aboneliğiniz, abone olurken kabul ettiğiniz fiyat üzerinden otomatik olarak ek bir eşdeğer süre boyunca devam edecektir.

1.3 Ödeme Yönteminiz, ilk satın alma tarihinden itibaren 24 saat içinde, ilk abone olurken kabul ettiğiniz fiyat üzerinden aylık olarak önceden faturalandırılmaya devam edecektir. Kart ödeme bilgileriniz saklanacak ve daha sonra Sözleşme uyarınca otomatik kart ödemeleri için kullanılacaktır.

1.4 Her ödemeden sonra e-posta ile bir makbuz alacaksınız. Doğrudan PAYWOOW veya iTunes gibi ilgili üçüncü taraf hesabı tarafından faturalandırıldıysanız, halihazırda yapılmış bir ödemeye yönelik itirazlar Müşteri desteğine yönlendirilmelidir. 

1.5 Parolanız, kimlik bilgileriniz, abonelik ücreti dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere kimlik bilgileriniz onaylanmadan, geçerli olduğu şekilde, PAYWOOW ‘a üçüncü taraf hesabını, 30 günlük sürenizin sona ermesinden önceki 30 gün için geri alınamaz şekilde yetkilendirirsiniz. mevcut abonelik. Başarısız ücretlendirme, Hizmeti sonlandırmanız olarak kabul edilecektir.

2. Yetkiler

Hizmete abone olarak, VIP sayfasının gösterdiği gibi haklara sahip olursunuz.

3.Hizmet Ücreti

PAYWOOW, Hizmet Ücretini periyodik olarak ayarlayabilir ve bu ayarlamayı onay için size gösterebilir.

4. Fesih

4.1 PAYWOOW ‘nun mevcut abonelik taahhüt süreniz için size hizmet ücretini iade etmeyeceğini kabul etmeniz koşuluyla, istediğiniz zaman Hizmeti sonlandırabilirsiniz.

4.2 PAYWOOW, Hizmeti sebepli veya sebepsiz olarak sonlandırma konusunda mutlak takdir hakkını saklı tutar. PAYWOOW, yetkili makamların emri veya kararı uyarınca Hizmeti sona erdirirse veya PAYWOOW, davranışlarınızın PAYWOOW platformunun düzenlemelerini ihlal ettiğine makul ölçüde inanırsa, PAYWOOW size karşı sorumlu olmayacaktır.

4.3 PAYWOOW, Hizmeti herhangi bir sebep göstermeden feshederse, mevcut abonelik taahhüt süresi için hizmet ücretini size iade edecektir.

5.Çeşitli

5.1 Bu Sözleşme, platformumuza kaydolurken PAYWOOW ile yaptığınız PAYWOOW Kullanıcı Sözleşmesine bir ektir.

5.2 Bu Sözleşme ile Bigo Live Kullanıcı Sözleşmesi arasındaki herhangi bir farklılık veya tutarsızlık durumunda, bu Sözleşme geçerli olacaktır.